Archinect
Cenk Özkan

Cenk Özkan

Çankaya, TR

anchor

AKILLI TOPLANTI SALONLARI (DIGITAL MEETING HALL)

Şirketler ve kurumların, etkili ve verimli bir şekilde toplantı yapabileceği, teknoloji ve modern mimariyle donatılmış Akıllı Toplantı Salonlarını da T-COD Mimarlık ekibi hayata geçiriyor.

Toplantı salonları modern iş dünyasında önemli bir rol oynuyor. Günümüz iş dünyasına göre uyarlanan mimari yaklaşımlar ile çalışanların bir araya gelmesini gerektiren toplantılar, dijital teknolojik donanıma ve modern mimariye sahip olan salonlar, uzaktan katılımı da sağlayarak, beyin fırtınasını kolaylaştırıp, ekip üyeleri arasında tam bir bağlantı kurulmasını sağlıyor.

Yenilikçi Konferans Salonu ve Toplantı Salonu Yaklaşımları kurumların son teknolojik araçlarla donatılmış sesli / görsel tasarım ve kurulum hizmetleriyle daha hızlı, daha iyi ve daha akıllıca kurgulanması, toplantıların kolayca yönetilmesine olanak sağlıyor. Daha fazlası www.codarchitecture.com web sayfamızda.

#architect #projects #meetinghall #classy #architecture #archdaily #architizel #future #contemporaly #interiordesign #project #luxury #design #objects #world #timeless #art #love #furniture #luxuryliving #luxurylife #cool #black #decoration #design #luxurystyle #couture #luxuryrealestate #bronze #marble #luxury #luxuryinteriors #clinicdesign #dentalclinic #akıllıtoplantısalonu #tasarım #mimarlık #healthcare #dentist #dentistry #doktor #dişhekimi #creative @t_cod_mimarlik @ Çankaya, Ankara

 
Read more

Status: Built
Location: Ankara, TR
My Role: ARCHITECT
Additional Credits: https://www.codarchitecture.com/tr/projeler/3/Ak%C4%B1ll%C4%B1+Toplant%C4%B1+Salonlar%C4%B1