Archinect
meinDESIGN

meinDESIGN

Bydgoszcz, PL

anchor

"Showroom Euforma w Warszawie, czyli 40 polskich marek w jednym miejscu"- Property Design

Paulina Kasprowicz
Oct 17, '16 11:01 AM EST

"Na warszawskiej mapie pojawiło się nowe miejsce dla entuzjastów polskiego designu. Po Bydgoszczy, przyszedł czas na Warszawę. Już od kilku dni można odwiedzić showroom Euforma. Za aranżację przestrzeni odpowiada architekt wnętrz Paulina Kasprowicz z meinDESIGN.

Showroom w Bydgoszczy w sierpniu obchodził swoje pierwsze urodziny, właściciele widząc ogromny sukces tego miejsca, postanowili pójść za ciosem i wybrali Warszawę, jako swoją drugą lokalizację.

Jakim miejscem jest showroom Euforma? Zarówno w Bydgoszczy, jak i w Warszawie właściciele: Marcin Różański i Rafał Krukowski, postawili na stworzenie oferty dzięki której klient będzie mógł kompleksowo wyposażyć swoje wnętrze. To co istotne – będzie miał w czym wybierać, ponieważ w ofercie showroomu znalazło się blisko 40 polskich marek. Zarówno tych już rozpoznawalnych, jak Noti czy Comforty oraz kilkanaście mniej znanych, które charakteryzuje wysokiej jakości wzornictwo i unikatowość – Borcas, Hop Design czy Loftdecora.

Lokalizacja showroomu jest wyjątkowa. Stary Mokotów, budynek z 1951 roku. Wysokie wnętrza i okna w pomieszczeniu głównym kojarzą się z postindustrialnym klimatem i ten fakt projektantka Paulina Kasprowicz z meinDESIGN chciała wykorzystać oraz ustanowić myślą przewodnią w projekcie. Na całość, czyli 150 m2 składają się cztery pomieszczenia ekspozycyjne - jedno większe i trzy mniejsze z zaaranżowanymi pokojami dziennymi. Największe pomieszczenie stanowi główną, otwartą ekspozycję mebli, lamp i dodatków wraz z wydzielonym miejscem do pracy architekta z klientami.

- Euforma to miejsce przyjazne dla architektów i projektantów wnętrz. Przygotowaliśmy dla nich strefę pracy, gdzie mogą razem z klientem omówić projekt. Udostępniamy im wzorniki tkanin i wykończeń oraz modele 3D, co pozwoli przybliżyć efekt końcowy projektu. Stawiamy również na profesjonalną obsługę naszych klientów, każdy może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony naszych pracowników - mówi współwłaściciel Rafał Krukowski.

Euforma to miejsce zarówno dla architektów, jak i klientów indywidualnych. W showroomie mogą liczyć na pomoc specjalistów, którzy nie tylko opowiedzą o produkcie, ale również doradzą przy jego wyborze. Jest to jedyne miejsce w Polsce, które posiada tak kompleksową ofertę wyposażenia wnętrz „made in Poland”. To wszystko można już znaleźć pod adresem Puławska 108/112 w Warszawie."

LINK DO ARTYKUŁU