Archinect
Arkhe Mimarlik

Arkhe Mimarlik

Istanbul, TR

anchor

fuar stand tasarimi

   

Modüler veya Özel stand tasarımı için öncelikle  fuar alanın yerleşim planı ve sahip olduğunuz alanın büyüklüğüne ihtiyaç duyulur. Benzersiz bir tasarım oluşturmanın önemli adımları; projenin sergileneceği ortanım özelliklerine duyarlı olması, ziyaretçilerin giriş kapılarından girdiklerinde fark edebilecekleri görsellerin uygun konumlandırılması , dizayn olarak akılda kalıcı ve firmanın kurumsal kimliğine sadık kalınmasıyla sağlanır.

    Fuar stand tasarımında projenin renderları oluşturulduktan sonra müşterinin onayının alınmasıyla projenin  oluşturulmasına başlanır.

  Modüler standlarda  aluminyum profiller ve ahşap paneller kullanılırken, renklendirme işleminde sıvama ve digital baskı yöntemleri kullanılır. Proje oluştururken detaylarında isteğe bağlı olarak eklenen aydınlatma sistemleriyle ışık en iyi şekilde kullanılarak fuar alanının kalabalığında fark edilmeniz sağlanabilir.

  Kabartma yazılarda kullanılan strafor malzeme, dekota malzeme, krom kaplama malzeme, bakır kaplama malzeme, altın renkte kaplamalı  malzemeler, pleksi malzeme ve ışıklı pleksi box sisteminin profesyonel tecrübe ile uygun yerlerde kullanılması tasarımınızı zenginleştirirken standınıza ziyaretçilerin gözünde artı değer sağlanabilir.

Özel stand tasarımı fuar standları arasında maliyetli olmasına karşın daha çok tercih edilir. Metal profiller, lamime cam, cam, ahşap paneller kullanılarak oluşturulan projeniz çift katlı fuar standı olarak tasarlanabilir. Işık ve ses sistemleriyle zenginleştirilen fuar standı uygulaması projenizi benzerlerinden faklı kılarak benzersiz bir fuar standı sunar.

 

 

 

http://www.arkhemimarlik.com/FuarStandTasarimi.aspx

daha detaylı bilgi için adresimizi ziyaret edin.

Arkhe Mimarlık

Fuar Stand Tasarımı

 
Read more

Status: Built
Location: Istanbul, TR